Informacje prasowe

21.06.2015

Biznesowa Liga Pomocy zagrała dla dzieci z Fundacji Gajusz

W sobotnie popołudnie, 20 czerwca br., przedstawiciele biznesu i przedsiębiorcy spotkali się na boisku w III charytatywnym meczu Biznesowej Ligi Pomocy, aby zagrać tak naprawdę jako jedna drużyna dla dzieci z Fundacji Gajusz. Na boisku przedsiębiorcy zagrali „ramię w ramię” z gwiazdami Ekstraklasy.

Na stadionie SMS im. K. Górskiego w Łodzi wystąpili reprezentanci firm, osoby prywatne i zawodowi piłkarze. Aby przyłączyć się do tej sportowo-charytatywnej akcji wystarczyło wykupić cegiełkę o wartości co najmniej 1.000 zł.

Drużyny poprowadzili: Czesław Michniewicz (biali) i Jarosław Bieniuk (niebiescy), który zadebiutował w roli trenera pod nieobecność Michała Probierza i poprowadził swój zespół do zwycięstwa.

Na boisku mogliśmy oglądać zawodników reprezentujących m.in. IQ Sport, Magellan S.A., AleProfit, AgioFunds TFI S.A., Aren’Art Forever, Grupa Bednarek, Kancelaria Barański Gasiński i Wspólnicy, Carlsberg, Inwest-Bud, Kancelaria Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy, Coca-Cola, Deloitte, Duczymiński, Grupa ETL, Futbol Bonito, GT Premium, HAMMERmed, KicKin24, Kotanyi, KPT Audyt, Lordi’s, Mecalit, Noble Bank, Pharmaceris, PizzaPortal.pl, Polski Związek Piłkarzy, Sailing, Telakces, Weber Group, Inkaso WEC, WnD Grupa Oknoplast, Restauracja Złoty Imbir i wielu innych.

Dla przedstawicieli firm grających w Biznesowej Lidze Pomocy była to również wyjątkowa okazja do spotkania się na boisku ze znanymi piłkarzami. Drużyny wzmocnili Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Damian Radowicz, Krzysztof Ostrowski, Piotr Grzelczak, Sławomir Chałaśkiewicz, Joseph Oshadogan, Mariusz Stępiński, Maciej Mielcarz i Józef Młynarczyk.

Bramki padały po strzałach Radosława Matusiaka, Damiana Radowicza i Mariusza Raduszewskiego (niebiescy) oraz Łukasza Brozia i Jakuba Rzeźniczaka (biali).

Wielki mecz charytatywny zakończył się wynikiem 7:4 dla drużyny niebieskich.

Tegoroczne piłkarskie spotkanie przedsiębiorców dostarczyło wyjątkowo dużo emocji. W zaciętej, sportowej walce na boisku nie przeszkodził nawet deszcz, a trudne warunki pogodowe wynagrodzili kibicom dzielnie walczący zawodnicy i licznie padające bramki. Choć murawę zwycięsko opuściła drużyna prowadzona przez Jarosława Bieniuka, to i tak w Biznesowej Lidze Pomocy wszyscy są wygrani – ci, którzy dali z siebie wszystko na boisku i ci, dla których zagrali, czyli dzieci z domowego hospicjum Fundacji Gajusz.

Biznesowa Liga Pomocy to piłkarskie spotkanie biznesmenów i przedsiębiorców reprezentujących rozmaite branże organizowane przez IQ Sport Advisory Group, Magellan S.A. i Urząd Miasta Łodzi. Inicjatywa pomaga zjednoczyć wspólne możliwości wielu instytucji i środowisk biznesowych wokół szczytnego celu, jakim jest pomoc chorym dzieciom.

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco informacji o Biznesowej Lidze Pomocy na: Facebooku i Twitterze

Grupa Magellan

  • Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych
  • Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych
  • Komisja Nadzoru Finansowego

Kontakt dla mediów

Paulina Szwed-DobrzyńskaDyr. ds. Marketingu i PR

tel. +48 42 272 32 37
fax +48 42 272 31 01
paulina.szwed@magellan.pl

2012 Copyrights by Grupa Magellan