Informacje prasowe

25.06.2015

Making of „Biznesowa Liga Pomocy 2015”

Za nami kolejna edycja meczu charytatywnego Biznesowej Ligi Pomocy. 20 czerwca br. przedstawiciele biznesu i znani piłkarze spotkali się na boisku, aby zagrać dla dzieci z Fundacji Gajusz. Co działo się na murawie, kto strzelił bramki, jakie emocje towarzyszyły zawodnikom i kibicom tego wydarzenia? Wszystko, co najlepsze w tegorocznej Biznesowej Lidze Pomocy prezentuje ‘making of BLP15’.

„Making of BLP15” uchyla kulisy meczu charytatywnego Biznesowej Ligi Pomocy, rozegranego na stadionie SMS w Łodzi. Sportowa rywalizacja przedsiębiorców, piękne akcje gwiazd piłki nożnej, spontaniczne reakcje trenerów, a przede wszystkim atmosfera piłkarskiego, radosnego święta zostały uchwycone okiem kamery. Film pokazuje, jak piłka nożna i wspólny cel potrafią połączyć wielką, piłkarską rodzinę Biznesowej Ligi Pomocy.

Krótka relacja z Biznesowej Ligi Pomocy jest dedykowana tym wszystkim, którzy 20 czerwca zagrali dla dzieci z hospicjum Fundacji Gajusz. Zarówno przedsiębiorcy, jak i zawodowi piłkarze – m.in. Jakub Rzeźniczak, Łukasz Broź, Krzysztof Ostrowski, Mariusz Stępiński, Maciej Mielcarz - występujący w drużynach prowadzonych przez trenerów Czesława Michniewicza i Jarosława Bieniuka, pomimo ulewnego deszczu, dali z siebie wszystko na boisku, aby stworzyć niezapomniane widowisko sportowe w myśl zasady: „gramy i pomagamy”.

Zapraszamy do oglądania ‘making of BLP15’ na:

https://www.youtube.com/watch?v=AQdjcRyuKGA

Film został zrealizowany przez King Kong Studio, partnera Biznesowej Ligi Pomocy.

Biznesowa Liga Pomocy to piłkarskie spotkanie biznesmenów i przedsiębiorców reprezentujących rozmaite branże organizowane przez IQ Sport Advisory Group, Magellan S.A. i Urząd Miasta Łodzi. Inicjatywa pomaga zjednoczyć wspólne możliwości wielu instytucji i środowisk biznesowych wokół szczytnego celu, jakim jest pomoc chorym dzieciom.

 

Grupa Magellan

  • Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych
  • Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych
  • Komisja Nadzoru Finansowego

Kontakt dla mediów

Paulina Szwed-DobrzyńskaDyr. ds. Marketingu i PR

tel. +48 42 272 32 37
fax +48 42 272 31 01
paulina.szwed@magellan.pl

2012 Copyrights by Grupa Magellan